19. srpna 2015

Bez práce nejsou koláče


Ahoj!

Mnohí z vás iste majú za sebou nádhernú dovolenku a na iných ešte len čaká. Mysleli ste aj na našu veľkú prázdninovú challenge? Ak ste sa jej ešte nezúčastnili, môžete tak urobiť až do 6.9.2015 a vyhrať naozaj lákavé ceny. Okrem nich chystáme pre vás aj odmenu v podobe originálnych diplomov. Nebudú to len také predtlačené papiere, ale vlastnoručne vyrobené. 
Vlastníkom týchto prác sa stanú výhercovia súťaže a budú si tak môcť naživo prezrieť všetky detaily.
A tu sú dnes diplomy v mojej verzii mixed media:
Ako podklad som použila papiere z kolekcie Shine Bright od Kaisercraft. V skutočnosti ich vzory nie je veľmi vidieť, prekryli ich vrstvy farieb a textúr :) Povrch papierov som upravila na väčšej ploche bielym gessom a po vyschnutí nalepila niekoľko útržkov textu zo starej francúzskej knižky.

Na rad prišla ďalšia vrstva v podobe textúry trojuholníkov, ktoré som vytvorila pomocou šablóny a modelovacej pasty. Nechala som celok vysušiť na vzduchu a potom som to roztočila so sprejmi.
Veľmi obľubujem spreje Lindy´s Stamp Gang - ja ich volám LSG (nemýľte si ich s LSD:))
Použila som odtiene Gossamer Gold, Shabby Turbine Teal, Afternoon Delight Denim a doplnila tekutou farbou v spreji Distress Stain v odtieni Fossilized Amber
Na niektorých miestach som nechala farbu stiecť, iné som rozmyla vodou a vysušila. Rovnakými farbami som pokvapkala povrch.
Rôzne odtlačky pečiatok oživili prácu a voľba čiernej washi pásky na okrajoch bola tým pravým orechovým.Miesta pre označenie mena víťaza, súťaže a umiestnenia sú vystrihnuté z kraft papiera, Okraje prúžkov aj okraje diplomu som ešte tupovala pomocou Distress Ink Pad.
A hotovo!

Sú pripravené na cestu k vám, tešíme sa na vaše letné práce!Prajem vám skvelý deň!


4 komentáře:

 1. Jeeej úžasné, vyhrať aspoň 3 miesto a mat tento diplom vystavený v pracovni u seba. ... Paráda.

  OdpovědětVymazat
 2. nádherná kolekce...bude čest mít takový skvost ve sbírce

  OdpovědětVymazat
 3. Nádhera! Až je mi líto,že nesoutěžím ;-)) Soutěžící se mají na co těšit.

  OdpovědětVymazat
 4. Nádherné diplomy!!! Naživo jsou ještě hezčí.
  Myslím, že stojí za to se do challenge zapojit a když už ne pro výhru, tak určitě pro získání jednoho z těchto úžasných diplomů. Janka, skvělá práce!!! ♥

  OdpovědětVymazat

♥ 💕 ❤ 💖 💛 🎂 ☕ 🍸 🍷
🌷 🌼 🌹 🌻
💣 👏 👍✊ ✌
😍 😊 😏 😂 😋 😵 😒 😇 😈
😻 😺 😼 🙀 😿 🙀