24. června 2015

Velká prázdninová challenge

Protože se blíží léto, prázdniny, doba dovolených, připravili jsme pro vás velkou prázdninovou challenge. Velkou jednak proto, že se bude skládat ze tří částí a jednak, že bude trvat po dobu letních prázdnin a ještě kousek po nich. Plánujete dovolenou ať u nás, nebo v zahraničí???? Nebo jen pobyt na chalupě, výlety???? Pro vás všechny je určena naše challenge. Pojďte se účastnit, není to těžké a ceny jsou určitě lákavé.

1. část

Rádi cestujete a na svých cestách vše zapisujete, dokumentujete, schraňujete různé pohledy, vstupenky apod.? Pošlete nám fotky vašeho cestovního deníčku, nebo minialba. Jedinou podmínkou je: zaslání fotek desek deníčku a dvou dvoustránek a použití alespoň jednoho suvenýru z cest (ať už koupená pohlednice, vstupenka, cestovní razítko, paragon z hospůdky, nebo třeba kamínky, vylisovaná kytka, mušličky z pláže.....možností je spousta). Můžete zaslat fotek více, ale jeden deníček = jeden projekt v soutěži.

Fotky zasílejte do 6. 9. 2015 do 20-ti hodin, na adresu martina@scrap-art.cz, do předmětu zprávy napište prosím: challenge - deníček.

Výhrou je krásný personalizovaný, plně vybavený diář, do kterého se dají doplňovat další stránky a kam si můžete zapisovat svoje plány a aktivity, dekorovat ho scrapbookovými papíry apod.,  od Webster´s Pages:  


ilustrační foto, zdroj Webster´s Pages
                                                           
                                         
2. část

Neděláte deníčky, ale zpracováváte své zážitky do alba? Ať už děláte klasické třicítkové stránky, PL, nebo A4 stránky, můžete se také zúčastnit naší challenge.
Zašlete nám vaší scrapbookovou stránku, nebo dvoustránku na téma: léto, dovolená, prázdniny a stejně jako v první části soutěže použijte jakýkoliv suvenýr z prázdnin, výletu, dovolené.

Fotky projektů zasílejte do 6. 9. 2015 do 20-ti hodin, na adresu: martina@scrap-art.cz, do předmětu zprávy napište prosím: challenge - stránka.

Výhrou bude sada vodou rozmývatelných pastelek:

                                                                          ilustrační foto


3. část              
                                                             
Pokud neděláte deníčky, ani sc stránky, ale rádi vyrábíte přáníčka tak pro vás je zde tato poslední část naší soutěže. Vytvořte jakékoliv přáníčko na téma: léto/dovolená/prázdniny.

Fotky projektů zasílejte do 6. 9. 2015 do 20- ti hodin, na adresu: martina@scrap-art.cz, do předmětu zprávy napište prosím: challenge - přáníčko

Výhrou bude šablona 6 x 6 od Crafters Workshop dle vlastního výběru:

                                                                            ilustrační foto


Můžete se samozřejmě zúčastnit buď jenom jedné, dvou, nebo i všech částí naší challenge. Každá část je samostatná a v každé části bude vyhlášen jeden vítěz, který dostane krásnou cenu. Čím více zašlete projektů, tím větší šanci máte na výhru. :-)   

Posílejte nám prosím projekty nové, vytvořené pro tuto challenge, nikde dříve nepublikované. Pokud se chcete s vašimi projekty pochlubit na blogu, nebo na FB stránce, udělejte to prosím až po ukončení challenge, tj. po vyhlášení vítězů. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na vaše projekty a přejeme vám krásné a pohodové léto plné zážitků!
                                 

Žádné komentáře:

Okomentovat

♥ 💕 ❤ 💖 💛 🎂 ☕ 🍸 🍷
🌷 🌼 🌹 🌻
💣 👏 👍✊ ✌
😍 😊 😏 😂 😋 😵 😒 😇 😈
😻 😺 😼 🙀 😿 🙀