16. června 2015

PL inspirace se Simple Stories

V dnešním článku vám představím svou dvoustranu 14. týdne, na kterou jsem použila designové kartičky a nádhernou kolekci I Am od Simple Stories.
14. týden - levá strana
14. týden - pravá strana

Hlavní událostí našeho 14. týdnu byl po delší době výlet do Tišnova, a tak jsem mu věnovala celou jednu stranu. Tedy vlastně stranu a kousek :-) Na dvoustranu jsem použila designové kartičky a kolekci I Am od Simple Stories a musím říct, že to rozhodně nebude jediná dvoustrana, která za pomoci této kolekce vznikne. Mám v plánu jí "vyscrapovat" úplně celou, protože je zkrátka úžasná.

Na titulní stránku jsem použila svůj oblíbený rámeček. Dávám je teď skoro všude - asi mám nějakou rámečkovou mánii. Ale když oni vypadají tak skvěle!


Sice škrábu jako kočka, ale prostě jsem líná vytahovat stroj. Tak prostě budu asi pořád psát rukou, ale snažím se psát alespoň tiskacím, protože jedině pak se mi moje písmo aspoň trochu líbí.


Jednotlivé kartičky jsem sjednotila dřevěnými strukturami/výseky a také použitím písmenek v tyrkysové barvě. Moc se mi líbila fotka houslí, kterou jsem pořídila během natáčení DVD s kurdskou hudbou a prostě jsem jí musela do PL zařadit.


Sice to tak na první pohled nevypadá, ale tahle kartička není vůbec ničím přizdobená! Jen jsem jí orámovala falešným šitím. Jak říkám - kolekce I Am je prostě boží!


Tentokrát se mi prostě nevešly fotky a tak jsem udělala jednu odklápěcí kartičku. Mám "odklápěčky" moc ráda a myslím, že je budu používat mnohem častěji. Rozstříhnutou kapsu jsem přišila dvojitou nití.Následující typ kapsy jsem používala poprvé a musím říct, že se mi s ním pracovalo moc dobře! Je skvělá tím, že se vám tam vejde spoustu fotek a ještě vám zbude místo na journaling. Původně jsem chtěla do kapes dávat fotky 3"x4", ale pak se mi více zalíbily ty čtvercové formáty.


Máte doma samolepící abecedy a zdá se vám, že jsou písmenka moc velká? Určitě nejsou a v pohodě se dají použít i na Project Life. Já jsem "dřevěnou" abecedou nadepsala celou stránku "PRVNÍ GRILOVÁNÍ".


Kartičky jsou ozdobené jen samolepkami a dřevěnými výseky.
Fotku v poslední kapse jsem opět dala do rámečku. Krásně do kapsy pasuje a je prostě skvělej!


Tvoříme s úsměvem!


4 komentáře:

 1. Parádní stránky. Zrovna makám na minulém týdnu, tak si asi vezmu inspiraci. :-)

  OdpovědětSmazat
 2. Skvělé!! ♥ ♥ ♥
  .....kapsu jsem přišila dvojitou nití..... Mončo, už nebudeš muset šít, ,,svářečka" na kapsy je na cestě.☺

  OdpovědětSmazat
 3. Další pěkné stránečky...

  OdpovědětSmazat
 4. byla jsem svedkem vzniku teto stranky a je to bajecnost! kolekce I am je fakt asi nejlepsi od SS!!!!

  OdpovědětSmazat

♥ 💕 ❤ 💖 💛 🎂 ☕ 🍸 🍷
🌷 🌼 🌹 🌻
💣 👏 👍✊ ✌
😍 😊 😏 😂 😋 😵 😒 😇 😈
😻 😺 😼 🙀 😿 🙀