1. února 2018

Zamilovaný steampunk.

Také dnes budu pokračovat se srdíčky v pánském stylu, s ozubenými koly a šrouby, zkusím to opět se steampunkem.

Pohrávala jsem si tentokrát hodně s vodou a barvami, takže číslo 1 v použitém materiálu patří akvarelovému papíru a vodnímu štětci.
Na připravenou čtvrtku jsem narazítkovala oblíbené razítko steampunkového srdce (Carabelle Studio) a papír okolo otisku razítka jsem pořádně namočila, pak jsem pomocí párátka posypala práškovou barvou. Místa, kde se barva nerozpila jsem ještě postříkala vodou pomocí rozprašovače. 
Vše jsem sušila embossovací pistolí (pro vyrovnání papíru jsem sušila střídavě zvrchu i zespodu papíru). Pocákala jsem čtvrtku zlatou barvou a opět sušila. Zlatě a stříbrně jsem vybarvila i části otisku razítka a nalepila jsem na další podkladovou strukturovanou čtvrtku (Bazzil Basic Paper – Arsenic and Lace). 
Pak jsem umístila kovové ozdoby (ozubená kola a svorky), nalepila jsem mikrokorálky, Timův papírový výsek a puffy samolepku – šipku. Na závěr jsem přání prošila a dolepila pomocí 3D čtverečků text.

U druhého přání jsem prostor těsně okolo otisku razítka stínovala pomocí akvarelových pastelek, rozmývala jsem vodním štětcem. Pomocí šablony jsem vytvořila červená srdíčka.

 
Materiál použitý z e-shopu ScrapArt:
Distress Ink Pad (odstín Fired brick, Walnut stain)
svorky (Woodware Screw Brads, Finnabair Vintage Trinkets)
puffy samolepky (Chalk Arrows)
Finnabair art ingredients (Micro beads – Cooper)
3D pěnové lepicí čtverečky

4 komentáře:

♥ 💕 ❤ 💖 💛 🎂 ☕ 🍸 🍷
🌷 🌼 🌹 🌻
💣 👏 👍✊ ✌
😍 😊 😏 😂 😋 😵 😒 😇 😈
😻 😺 😼 🙀 😿 🙀