8. února 2018

With All My Heart...

Přináším ještě jednu inspiraci se srdcem, tím opravdovým, plným lásky...
Valentýnské téma jsem tentokrát ztvárnila z více reálného pohledu. Použila jsem motiv srdce z kolekce papírů UHK Gallery (Holmes in Love). Jeho použití vnímám možná jako "upřímnější" oproti symbolickému tvaru srdce, proto se mi líbí víc... 
Nejprve jsem si ho připravila – vystřihla a zbylý odstřižek jsem použila při vrstvení jednotlivých papírů (a vůbec nevadí, že z papíru kus chybí, prostě to přelepíme jinou čtvrtkou ;)). 
Jako podkladový papír jsem zvolila tmavé dřevo. Na něj jsem nalepila útržky papíru BoBunny – Moments Timepiece. Využila jsem obě strany potištěné čtvrtky (z jedné strany je papír sytě červený, na druhé straně je ornament) a přelepila jsem kouskem washi pásky.
Když jsem měla papíry k sobě slepené, trochu jsem je pocákala (naředěným bílým gessem – Finnabair) a pak teprve jsem pokračovala v dalším zdobení.
 
Dolepila jsem černou krajku, kovovou rozetku, umístila jsem chipboardy a nalepila vystřižené srdce. Pak už jsem jen místy nanesla lepidlo a posypala slídovými vločkami a černými mikrokorálky, dolepila jsem růži a pomocí 3D pěnových čtverečků vlajku s textem.
 

 
Materiál použitý z e-shopu ScrapArt:
scrapbooková čtvrtka Bo Bunny (Moments Timepiece
washi páska
Finnabair art basics – Heavy Gesso White
papírové květiny  (Prima Marketing – Perles Tea Thyme)
Finnabair art ingredients (slídové zdobící vločky Mica Flakes – Mulberry)
Finnabair art ingredients (Micro beads – Black)
3D pěnové lepicí čtverečky

2 komentáře:

♥ 💕 ❤ 💖 💛 🎂 ☕ 🍸 🍷
🌷 🌼 🌹 🌻
💣 👏 👍✊ ✌
😍 😊 😏 😂 😋 😵 😒 😇 😈
😻 😺 😼 🙀 😿 🙀