12. října 2017

Jelení Black and White

V dnešním příspěvku vám ukážu, jak to krásně jde i bez výrazných barev. Držela jsem se černobílé palety a doplnila jsem jen kapkou zlaté.
Výjimečně jsem měla naprosto jasnou představu, jak budou přáníčka vypadat a vlastně i jaký materiál nutně musím použít.
Opět jsem sáhla po sadě vánočních papírů Silver Bells. Ta kolekce je neskutečně univerzální a designy papírů nemají chybu.
Vybrala jsem čtvrtku s motivem dřeva, barevně jemně do šeda a nenáročně jsem dotvářela. Mimo bílou a černou, jsem pomocí washi pásek, rolniček a nití doplnila barevnou škálu o zlatou. Ta by mi tam jinak chyběla. Chtěla jsem dodat trochu vánočního lesku a luxusu.

U prvního přání jsem na podkladovou čtvrtku narazítkovala kruhové razítko (imitaci prošití) a navíc pár kaněk. Nalepila jsem útržky washi pásky. Utrhla jsem kousek bílé vlnité lepenky a nalepila na ni krajku. Krajku jsem využila i na připevnění rolničky. Pomocí 3D pěnových čtverečků jsem připevnila vlajku s textem a narazítkovaného jelena. Doplnila jsem ještě svorku se sněhovou vločkou.
Na druhé přání jsem pruhovanou washi pásku použila na orámování podkladové čtvrtky, na ni jsem nalepila o něco menší čtverec dřevěného papíru. Narazítkovala jsem text, nalepila papírový výsek a jelena s rolničkou.

Materiál použitý z e-shopu ScrapArt:
scrapbookové papíry Kaisercraft Silver Bells
washi pásky (se zlatými proužky, s puntíky)
3D pěnové lepicí čtverečky

6 komentářů:

 1. Soňko, někde jsi psala, že jelenům začínáš přicházet na chuť, tak věř, že jsi do nich pěkně zakousla a přání jsou super!!!👏❤

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Dani, s jeleny určitě ještě nekončím ;)

   Vymazat
 2. Nádhera, no a tie jelenčeky sú úchvatné! ❤

  OdpovědětVymazat

♥ 💕 ❤ 💖 💛 🎂 ☕ 🍸 🍷
🌷 🌼 🌹 🌻
💣 👏 👍✊ ✌
😍 😊 😏 😂 😋 😵 😒 😇 😈
😻 😺 😼 🙀 😿 🙀