9. října 2017

Holky jely do světa

Poslední měsíc byl hektický, posledních čtrnáct dní ještě víc a víkend byl úplně nabitý.
Jela jsem na scrapbookový sraz, je to vždy těšení a svátek a protože se dopravuji hromadnou dopravou, beru jen nezbytnosti...i tak mám óbrtěžké zavazadlo. Tentokrát jsem ho i zatížila dárečky. Vždy jsem od kamarádek dostala malé milé pozornosti, které mne zaskočily, protože já nic neměla pro ně. Nestíhala jsem.
Tentokrát jsem si řekla, že to musím změnit, včas jsem i měla nápad, co vytvořím: praktickou a zárověň dekorační pomůcku na namotání provázků, stužek, bavlnek či přízí. Holky, co mají sukně s návinem, pár takových mám i já.


Vybrala jsem bílý křídový karton, natiskala razítko, obarvila jednoduchým a rychlým způsobem distress inkousty. Přímo z polštářku jsem otiskla inkoust na podložku, přestříkla vodou a kartonem jsem snímala barvu.. Po zaschnutí jsem přestříkala spreji LSG. A následovala titěrná práce s detailním vystřihováním.


Původně jsem chtěla na sukně navinout jen různé přírodní provázky, impulsem byla velikánská špulka se zajímavým "provázkem", který má v sobě drátek.  Ale pak jsem přidala i různé příze a vlny, aby se daly případně použít hned na projekty, které jsme na srazu tvořily. Vytvářela jsem různé barevné kombinace, aby se hodily k barevnému podkladu. A vy si můžete vybrat i zde.

 

Holky byly naparáděné a mohly se mnou do světa:A tyto jsou u mne doma...nějaké panenky, ale většinou jednotlivě navinuté stuhy.


A jak organizujete své stuhy a provázky vy?


8 komentářů:

 1. Olinko, nádhera!!!😍 Určitě musely udělat velikánskou radost a by taky ne, že? Organizéry - holky jsi vyšperkovala do posledního puntíku a pěkně ,,ohákla".👏

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Radost byla, až mne mrzelo, že jsem je nedělala pro všechny (jen pro známé kamarádky).

   Vymazat
 2. Jsou parádní,hned mám chuť si nějakou vytvořit.

  OdpovědětVymazat
 3. Opravdu se povedly, viděla jsem na vlastní oči :)

  OdpovědětVymazat
 4. Sú prekrásne a takto spolu je to nádhera. Mala by som asi problém sa s ktoroukoľvek rozlúčiť ❤

  OdpovědětVymazat
 5. Nádhera, přenádhera, obdivovala jsem a tiše záviděla

  OdpovědětVymazat
 6. Oli, ty jsou tak krásné!! Já mám stuhy a provázky naházené v obrovském koši, je to takový obrovský chumel, z kterého tahám, co zrovna potřebuju... :-) Takže o nějaké organizaci nemůže být řeč :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Olinko, ty musely udělat radosti. Jsou tak krásné. Já měla stuhy a provázky tak nějak jako Aralka, vše v jednom chumlu. O prázdninách mi ale dcera pomohla s částečnou reorganizací trucovny a mám vše namotáno na kartonu.

  OdpovědětVymazat

♥ 💕 ❤ 💖 💛 🎂 ☕ 🍸 🍷
🌷 🌼 🌹 🌻
💣 👏 👍✊ ✌
😍 😊 😏 😂 😋 😵 😒 😇 😈
😻 😺 😼 🙀 😿 🙀