27. února 2017

Kdo si hraje, nezlobí...

a taky: děti si hrají, bude hezky. Jestli bude hezké počasí mne netrápí...máme jarní prázdniny a tradičně se smáčíme v termálech. A je úplně jedno, zda svítí, prší, sněží, mrzne...horká voda je horká voda a k tomu čerstvý vzduch (venkovní bazény jsou vždy z části zastřešeny), tohle mi stačí ke spokojenosti.
A teď k tomu hraní. Brouzdala jsem po obchodech, v jiných městech mne vždy zajímají papírnictví i místa, kde tuším, že bych mohla něco kreativního objevit. Často koupím něco intuitivně, že by se to mohlo na něco hodit. A tak jsem si přinesla sadu razítek: oči, nosy, pusy...to se přece hodí :-)
Zkusmo jsem udělala pár otisků...hmmm, žádná sláva, zbytečně velké okraje a motiv není moc vysoký, takže se otisknou i místa, která by tam vůbec být neměla. Nemilosrdně jsem je tedy opižlala, ale vůbec to nepomohlo.Asi budu muset vzít doma skalpel a víc si pohrát s okraji, ale v daný moment mně to bylo jedno. Dokonce mi ty fleky přišly zajímavé. Natiskla jsem různé kombinace (pro příště si musím nechat v okolí více prostoru).

Stačilo vzít do ruky fixky a zbytek dokreslit:Tímto obrázkem pro dnešek končím, máte týden na to, abyste mi napsali, jak byste hlavičky na nějakém svém projektu použili...já si odpovědi přečtu až po návratu a zároveň vám příště ukážu, co s nimi provedu já.
Skicák se plní panoptikem, nechám se sama překvapit.
Mějte se hezky.


3 komentáře:

  1. Ha, okamžitě mě napadl známý obraz Jamese Ensora! Studie davu, díky razítkům zajímavě ,,instatní, polotovarová", o to větší výzva by to mohla být... Jsem zvědavá, s čím přijdeš, těším se! PS: Razítka á la Tiger? ;)

    OdpovědětVymazat
  2. To je super, tohle bude bavit mou Nelu.dekuju za inspiraci

    OdpovědětVymazat
  3. Olinko, ty teda dovedeš nasadit brouka do hlavy. Tvé ukázky jsou jedna velká výzva. Super!!!👍

    OdpovědětVymazat

♥ 💕 ❤ 💖 💛 🎂 ☕ 🍸 🍷
🌷 🌼 🌹 🌻
💣 👏 👍✊ ✌
😍 😊 😏 😂 😋 😵 😒 😇 😈
😻 😺 😼 🙀 😿 🙀