5. ledna 2017

Když přípitek zachrastí.

V dnešní inspiraci jsem "cinkala" zlatými sklenicemi a přípitek jsem nakombinovala dohromady s "chrastidlem". Svými přáními připíjím na nový rok 2017, který určitě musí být lepší než rok minulý.... Věříme tomu rádi všichni, tak to tak určitě bude ;)
Pokud jste ještě nezkoušeli vyrobit chrastidlo ať už na přání či scrapbookovou stránku, pojďte se podívat, jak na to.
Já jsem použila hotové rámečky, z rubové strany jsem na ně nalepila acetátovou fólii (lze použít kousek tvrdé fólie například z balení silikonových razítek, různá okénka od krabiček, průhledné části krabic od hraček apod.). Na fólii jsem nalepila "ohrádku" ustřiženou z moosgumi lepidlolakem Glossy accents. Míslo pěnovky můžeme nalepit také 3D čtverečky, důležité je, aby přiléhaly těsně k sobě a obsah se nám nevysypával.
Dovnitř jsem nasypala papírové výseky malých hvězdiček, flitry a mikrokorálky a uzavřela pomocí nalepeného tvrdého papíru.
Hotové chrastidlo jsem přilepila na připravený základ ze scrapbookové čtvrtky KaiserCraft a navrstvených pruhů různých vzorovaných papírů. Nalepila jsem malé kousky washi pásek, pod rámeček jsem do rohu umístila filcový výsek sněhové vločky s enamelkami. Skleničky jsou vystřižené ze zlaté metalické čtvrtky.

Přidávám ještě jedno chrastidlo tak trochu v nordic stylu. Přání se hodí nejen k novoroční oslavě, ale také jako svatební nebo narozeninové ;)
 
 Materiál použitý z e-shopu ScrapArt:
scrapbookové čtvrtky KaiserCraft Scrap Yard
3D pěnové lepicí čtverečky 
enamelky
washi pásky

2 komentáře:

♥ 💕 ❤ 💖 💛 🎂 ☕ 🍸 🍷
🌷 🌼 🌹 🌻
💣 👏 👍✊ ✌
😍 😊 😏 😂 😋 😵 😒 😇 😈
😻 😺 😼 🙀 😿 🙀