10. června 2016

Přáníčkování

Krásný pátek!

Dnes zaskočím Míšu a mám pro vás dvě přáníčkové inspirace. Obě přáníčka jaem vyráběla "na zakázku". Jedno pro chlapa ke 40. narozeninám a jedno svatební. Tady jsou:Když mi kolegyně v práci říkala, že by potřebovala přání pro svého manžela ke 40. narozeninám, tak jsem se trochu zapotila, protože pánská přání zase tak často nedělám, a na rozdíl od přáníček pro ženy, kam prostě můžete "nacpat" cokoliv, u těch pánských jste tak trochu limitováni výběrem "ozdob". Ačkoliv i u tohoto přání jsem si tam dovolila dát květiny.

Zvolila jsem neutrální podkladový papír, který jsem přilepila na přáníčkový základ. Na levé straně jsem vytvořila jakýsi "panel" z proužku "pánského" papíru a pod pravý okraj jsem přilepila krémovou krajkovou stužku. Výhradně pánským motivem je zde výsek z  úžasné šablony s pánskou tématikou, která je sice čtvercová, ale já jsem jí přepůlila, a tak se dala krásně použít i na toto A6 přáníčko. Nakonec jsem přidala dvě velké květiny, mašli z provázku, lístečky a pár bílých tekutých enamelek. Nesměla chybět ani číslovka "40" a nadpis "krásné narozeniny".
 
O mnoho veselejší je pro mě tvoření svatebních přáníček. Dost dlouho jsem hledala ke svatebním přáníčkům cestu, ale nakonec jsem se nejvíc našla v jakémsi "schabby chic" stylu. Jako podklad jsem použila papír s designem dřeva, pod který jsem na přáníčkový základ nalepila oboustrannou lepící páskou látkovou mřížku, a k němu jsem přišila papír s motivem srdíček a bílou vlaječkou (která nakonec není pod květinkama vidět). Po stranách jsem pod menší papír přilepila chipboardové krajové výseky a pak už jsem jen naaranžovala háčkovanou květinu, papírové květinky, přidala mašličku z přírodního provázku, výseky větviček a opět tekuté enamelky Crystal Drops. No a nesmí chybět krásný detail v pravém dolním rohu - roztrhnutý papír ze kterého vykukují srdíčka. Nakonec jsem ještě do ozdob zařadila pryskyřicové srdíčko protknuté amorovým šípem od Prima Marketing. No a nakonec nápis "Novomanželům".

Materiál použitý ze ScrapArt.cz:

A jak jste na tom s přáníčkama pro pány vy? Máte nějaký zaručený recept na "pánská" přáníčka? A co svatební? Teď je svatební sezóna, tak ta vás asi potkají nejvíce ...

Krásný den a nadcházející víkend. 
4 komentáře:

  1. Krásná přáníčka 👏...detaily jsou pěkně promyšlené....vykukující srdíčka a vypouklý štítek jsou super 👍

    OdpovědětVymazat
  2. Parádní přáníčka, moc se mi líbí. :-)

    OdpovědětVymazat

♥ 💕 ❤ 💖 💛 🎂 ☕ 🍸 🍷
🌷 🌼 🌹 🌻
💣 👏 👍✊ ✌
😍 😊 😏 😂 😋 😵 😒 😇 😈
😻 😺 😼 🙀 😿 🙀