10. dubna 2015

Něco málo z mého Project Life 2015 - 2. díl

Dnes se můžete podívat, jak jsem zpracovala 12. a 13. týden. Stále jsem kupodivu aktuální, předevčírem jsem dodělala 14. týden.  Já vím, to se mi to mluví, když zatím jsem ještě žádný týden neměla na dvoustránku (i když teď poslední, velikonoční, mám), ale mně to nevadí, jsem ráda, hlavní pro mne je, že mám vše zpracované, zdokumentované a baví mě to. :-)Na 12. týden mi ale jedna stránka nestačila, byli jsme s mužem v muzeu, na výstavě v Dubči, bylo zatmění slunce a také se nám rozbila lednice a máme nyní zatím malou náhradní. :-( To vše jsem zdokumentovala, kromě zatmění slunce, to se mi vyfotit opravdu nepodařilo. :-) Musela jsem proto použít zkrácenou/poloviční kapsu od Becky Higgins.

,

13. týden je opět jen na jedné stránce, ač jsem plánovala o víkendu výlet, zdravotní stav mi to znemožnil, takže jsem hlavně zdokumentovala co se dělo nejenom v naší rodině, umrtí kameramana Miroslava Ondříčka, Miss ČR, na kterou se pravidelně dívám :-), návrat unesených děvčat z Pakistánu, změnu času a to, že jsme konečně dojeli koupit zeminu, truhlíky, muškáty a já vše zasadila a také takovou hloupost, že jsem se konečně dočkala pověšení věšáčků v mém toaletním koutku v ložnici (čekala jsem na to dva měsíce :-D). Tohle se mi na PL líbí nejvíce, že si zdokumentuji i celkem i události, na které bych si za pár let už ani nevzpomněla, ale při listování albem si řeknu.....jooo to bylo tenkrát když........ :-)

Pokud také děláte PL, nebo klasické stránky, mixed media, či přáníčka, nebo jiné projekty, pochlubte se nám a zašlete nám vaše projekty na adresu: 

martina@scrap-art.cz

Nezapomeňte také sledovat náš blog, v neděli vyhlásíme soutěž o krásnou sadu barev Gelatos!

Těším se na vaše projekty a přeji vám všem krásný den!
isobelka

2 komentáře:

  1. Marti, moc pěkné! Letos nějak vůbec nestíhám, mám teprve 3týden.... :-(

    OdpovědětVymazat
  2. Moc pěkné!♥ Krásně stíháš, to se hned tak nevidí. ☺

    OdpovědětVymazat

♥ 💕 ❤ 💖 💛 🎂 ☕ 🍸 🍷
🌷 🌼 🌹 🌻
💣 👏 👍✊ ✌
😍 😊 😏 😂 😋 😵 😒 😇 😈
😻 😺 😼 🙀 😿 🙀