1. února 2015

Grand Calibur

Před pár dny jsme do e-shopu naskladnili přístroj Grand Calibur, vyřezávací a embossovací mašinku, která pojme papír až do velikosti A4.
Protože jsem se stala šťastnou majitelkou této mašinky, připravila jsem pro Vás návod, jak ji používat. Uvedení přístroje do provozu je jednoduché a i jeho používání je oproti Big Shotu, který také vlastním a tudíž mohu porovnávat, jednodušší.
Nejdříve musíte připevnit kliku k přístroji, jednoduše ji nasunete (žádné šroubování se zde nekoná).Použitím kličky na přední straně přístroje ho pomocí přísavného systému na spodní části upevníte k podložce. Mašinku vždy umístěte na rovný, hladký a čistý povrch!Součástí základního vybavení jsou tři desky v různých barvách označené písmeny A, B, C a gumová podložka.
Šedá deska A je základní deska, růžová B je embossovací deska, bílá C je řezná deska a gumová podložka se používá na embossování.Pokud budete vyřezávat, sestavíte sendvič tak jak vidíte na obrázku. Nejdříve šedou desku A, pak šablonu řeznou stranou nahoru, papír, bílou desku C. To celé vložíte do přístroje a celý sendvič jím projedete.  Nelekněte se, že se vám šablona prořízne na bílou desku, jak vidíte na obrázku, já už několikrát řezala. :-) Nemá to vliv na další používání mašinky. Také se nebojte občasného zapraskání, když sendvič projíždí mašinkou.Pokud budete následně vyříznutý tvar embossovat, ponechte vyříznutý tvar se šablonou na šedé desce, na ni položte gumovou podložku a nakonec růžovou. To celé opět projeďte mašinkou.Hotový výřez.Pokud budete chtít embossovat s pomocí embossovacích kapes, je třeba dokoupit červenou desku - adaptér, je označená písmenem D. Tato deska není součástí základního balení, je třeba ji dokoupit zvlášť.

Složení sendviče je pak následující: růžová deska B, embossovací kapsa s papírem, adaptér D.

Hotový naembossovaný A4 papír

Přeji Vám příjemné řezání a tvoření s Grand Caliburem!

Žádné komentáře:

Okomentovat

♥ 💕 ❤ 💖 💛 🎂 ☕ 🍸 🍷
🌷 🌼 🌹 🌻
💣 👏 👍✊ ✌
😍 😊 😏 😂 😋 😵 😒 😇 😈
😻 😺 😼 🙀 😿 🙀