11. dubna 2018

Čo s rozliatym sprejom...

Prednedávnom sa mi počas tvorenia podarilo na pracovnú plochu rozliať červený LSG spray...
Vzala som pár hárkov akvarelových papierov a doslova ich vykúpala v nahromadenej tekutine. Po ich uschnutí som 2 ks papierov nastrihala na ATC formát a na zvyšok som otlačila razítka makových kvetov...Rozhodla som sa využiť maky na pohľadnicu a hneď som vyskúšala aj nové razítko z výpredaja. Razítko má síce halloweensky motív, no vnútro (tekvičky) som vystrihla a ostala mi nádobka. Tú som podložila kúskom stránky starej knihy...


Opäť som siahla po obľúbenom kraft papieri a vlnitej lepenke bielej farby. Dekorovala som krajkou, sisalom, enamelkami a na záver tradičné fŕkance bielym gessom...Do budúcna si ale zvolím opačný a zároveň klasický spôsob na vytvorenie červených makových kvetín ;-)
(Otlačenie razítok na akvarelový papier a vyfarbenie za pomoci vodného štetcasprejov, popr. vyfarbenie distress markermi...) 


Z vystrihnutých ATC podkladov vznikol tento set "Cár". Taktiež som výraznú červenú kombinovala s kraft papierom a celkový vzhľad bol vytvorený najmä s využitím razítok. Dozdobila som svorkami a kúskom drôtika...
Prajem krásny deň!

6 komentářů:

 1. Nevím co bych dodala. Jedním slovem NÁDHERA!!!👏

  OdpovědětVymazat
 2. Ani kapka nazmar :-) ...krásně jsi využila nemilé události.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vďaka Oli. A k tomu obľúbený odtieň, no trošičku ostalo aj vo fľaštičke... ❤

   Vymazat
 3. skvelá nehoda, nádherné výtvory ;) ❤

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neviem, že či to bola skvelá nehoda, ale tak aj horšie veci sa stávajú... Niekedy by sme možno boli radi, ak by sme "len" nejaký ten sprej rozliali... ;-)
   Vďaka Jarka ❤

   Vymazat

♥ 💕 ❤ 💖 💛 🎂 ☕ 🍸 🍷
🌷 🌼 🌹 🌻
💣 👏 👍✊ ✌
😍 😊 😏 😂 😋 😵 😒 😇 😈
😻 😺 😼 🙀 😿 🙀