16. listopadu 2017

Zasněženo strukturovací pastou.

Krásný čtvrtek přeji,
stále pokračuji ve vánočním tvoření a přináším inspiraci v podobě přání s visačkou.
Vyseknutí visačky je jedním z mých dalších oblíbených tipů na zužitkování menšího zbytkového papíru. Takže jsem si pár takových kusů nachystala a začala jsem malou rozcvičkou u BigShotu.
Výseky jsem ozdobila otisky vánočních razítek technikou horkého embossu a začínám vrstvit... Nejdříve jsem na bílý základ přání položila krajku a na ni visačku (v tomto kroku prozatím vše jen skládám a nelepím)
Pod visačku jsem postupně zasunovala zprava chipboard, zleva papírový výsek, filcovou vločku, vyseknuté větvičky a smotaný kousek slámového provázku. Nahoru jsem položila ještě jeden výsek sněhové vločky...

...krok 2: zprava jsem pod visačku podsunula utržený kousek potištěného vellumu, výsek větvičky a samolepku s motivem věnce a zpevnila jsem ozdobnou svorkou
Zleva jsem začala skládat papírové růžičky, malou modřínovou šišku (doporučuji vyběhnout do lesa, ještě pořád je vhodný čas na sběr přírodního materiálu a zabaví se i děti - hrozně je bavilo se předhánět, kdo donese ještě menší šišku, například), překližkové výřezy hvězd, chipboard a další výseky větviček, prokládala jsem trochou sisalu a různých nití, ...a začala jsem lepit ;) A tentokrát jsem se nezdržovala postupným rozebráním a znovuslepováním, opatrně jsem ze strany nadzvedla krajku, vymáčkla jsem "asi tak tunu" lepidla a vše na ni zpět přitlačila, potom jsem už jen pod jednotlivé drobnosti mírně doplnila další lepidlo (a dlouho přidržovala)
Pokračuji s umístěním 3D balls.
 ...zasychání, zasychání, zasychání....

....následuje krok 3 – aplikace strukturovací sněžné pasty a dolepení textu pomocí 3D čtverečků.

Přidávám ještě jedno o poznání jednodušší přání, vytvořené také s použitím sněžné strukturovací pasty.
  
Materiál použitý z e-shopu ScrapArt:
embossovací prášek (detailní bílý)
chipboard
sada filcových sněhových vloček 
růže ze sady perles tea
3D lepicí pěnové čtverečky 

3 komentáře:

  1. Krásná přání!!!❤ Velice mě zaujalo přání s visačkou, na které hledím s úžasem. Fantastická práce!!!👏

    OdpovědětVymazat
  2. Súhlasím!! Krásne a veľmi zaujímavé kúsky ❤

    OdpovědětVymazat

♥ 💕 ❤ 💖 💛 🎂 ☕ 🍸 🍷
🌷 🌼 🌹 🌻
💣 👏 👍✊ ✌
😍 😊 😏 😂 😋 😵 😒 😇 😈
😻 😺 😼 🙀 😿 🙀