31. července 2017

Na skok do zimy

Minulý týden se příjemně ochladilo, pršelo, konečně jsem mohla dýchat a nebyla jsem ulepená vedrem. Probírala jsem se vyřezávacími šablonami, vyřezávala jsem motivy do zásoby a hned jsem si připravila rozvržení na zimní přání. Jedno z nich vám dnes pro inspiraci ukážu.
Po vyříznutí je vždy plno odpadu, něco vyhazují, něco si ponechám pro další využití.Záměrně jsem vybrala motiv jehličnanu, tu přebytečnou část jsem ponechala větší, protože jsem karton chtěla použít jako maskovací šablonu.


Z jedné šablonky jsem měla v úmyslu vytvořit část lesa. Mám ráda akvarelová pozadí, a tak jsem si připravila opět různé práškové barvy a rozprašovač s vodou. Na čtvrtku jsem přiložila improvizovanou kartonovou šablonu, párátkem zlehka posypala barvou a přestříkla jsem vodou:


Chvilka čekání, aby podklad mohl zaschnout, malý posun šablonou a opět stejný úkon: posypat, přestříkat, nechat uschnout, znovu a ještě jednou...


Do okolí jsem sáhla vlhkým štětcem a jemně dotónovala.


Teď už stačilo vybrat barvu rámečku, nalepit oboustrankou, ovázat krouceným provázkem a připevnit 3D polštářky jelení výsek...stejně potom v dalších variantách.A léto může pokračovat nicneděláním :-), co taky v tom horku zase...


5 komentářů:

 1. Tak to pozadie je skvostné!! Nádhera ❤

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělé zimní ochlazení!!! ❤

  OdpovědětVymazat
 3. Pozadí dokonalost sama. V tvém podání vezmu na milost i soba.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helo, u mne není jelenů i sobů či losů nikdy dost...stále dokupuji další :-)

   Vymazat

♥ 💕 ❤ 💖 💛 🎂 ☕ 🍸 🍷
🌷 🌼 🌹 🌻
💣 👏 👍✊ ✌
😍 😊 😏 😂 😋 😵 😒 😇 😈
😻 😺 😼 🙀 😿 🙀