23. února 2016

PL inspirace - 5. týden

Krásné úterý!

Dnes mám pro vás opět ukázku z mého PL a tentokrát je to 5. týden 2016, který byl mým narozeninovým týdnem :)

Přestože se jedná o jeden týden, každá strana je jiná podle toho, jak jsem ladila kartičky a ozdoby do barevnosti fotek. Na tuto dvoustranu jsem použila kartičky z kolekce Everyday od Becky Higgins. Velikou výhodou této sady je to, že má velmi jemné barvičky, ale přesto se neomezuje jen na černou, šedivou nebo bílou, jako třeba kolekce Midnight (která je mimochodem také má oblíbená).

Dost jsem v tomto případě do kartiček stříhala, protože jsem chtěla hlavně na levé straně sjednotit detaily na velkých i malých kartičkách. Takže jsem nařezala proužky s designem dřeva a pak také proužky s nápisy dní v týdnu. 


Jelikož je levá strana laděná do tytkysové barvy, přidávala jsem jen její odstíny, dále pak design dřeva, černobílou washi pásku s foťáčkama a černé enamelky. 


Týdenní přehled je pak ve stejných barvičkách. Na nadpisy jednotlivých dní jsem použila má oblíbená malá písmenka od Webster's Pages. 


Občas jsem stránky oživila zlatými akcenty, jako třeba v tomto případě zlatými trojůhelníčky. 


Na průběžné nadpisy jsem použila "dřevěnou" abecedu Daily Flash od October Afternoon. Tyhle abecedy mám moc ráda a mám je v mnoha barvách. 


 
Tady u toho nápisu to bylo docela vtipné, protože jsem zjistila, že mi chybí písmenka V a Z. Ale pokud máte tyhle písmenka od October Afternoon doma, tak jistě víte, že když nějaké písmenko "vyloupnete", tak tam okolo něj zbyde ještě cca 2 mm okraj ... No tak já jsem vystřihla právě tento "obrys" dvou chybějících písmenek. Takže mám vlastně na jednom archu 2 typy písmenek :-)
 

Fotku z bazénu jsem ozdobila akrylovými nápisy od Heidi Swapp a samozřejmě průhlednými samolepkami, které snad nechybí na žádné mé stránce. 


A tady už jsou detaily z druhé stránky, která je pro změnu laděná do růžové barvy. 


Marťu schvátila v pátek horečka, takže tento stav opravdu nepotřebuje žádný komentář ;) Nechtěla jsem razítkovt rovnou na fotku (protože mi na fotce StazOn většinou vždycky ujede), tak jsem použila kousek vellumu, který jsem ke kartičce přišila malou sešívačkou. 


Někdy vám může s fotkami pomoct i Facebook - já jsem si tady uložila přání od Facebooku k narozeninám :)


Na této stránce jsem použila i pár chipboardů, a to výměnou za dřevěný design, který na této pravé stránce není. 


A opět trochu zlaté ... O mých narozeninách mě Luděk vzal na degustační menu a ta restaurace byla ve 27. patře ... To jsem si prostě musela vyfotit! Ještě, že jsme v tom výtahu jeli sami :)Nápis "It's your day" jsem opět vystříhala z jedné z kartiček Core Kitu Everyday. Svojí novou žehličku na vlasy miluju!


A poslední kapsa obsahuje koláž z našeho degustačního menu. Do každého okénka jsem pak ke každé fotce jednotlivých chodů dala vtipnou samolepku, která odráží to, co je na fotce :)


Tak to byl náš 5. týden v obrazech. Doufám, že vám nějaký z mých nápadů inspiroval.

Krásný den!
5 komentářů:

 1. Krasne, ale teda s temi vyrizlymi pismenky jsi me dostala..to musim taky nekdy zkusit..😊😊

  OdpovědětVymazat
 2. Jé, ta paní na FB fotce je Alice Pavlů, NSD Mary Kay, že? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, Evi, je tam Alice :-) Moje "ředitelka" :-)

   Vymazat
 3. Mončo, krásné PL a písmena mě dostala...vše máš krásně vychytáno do detailů. ☺

  OdpovědětVymazat

♥ 💕 ❤ 💖 💛 🎂 ☕ 🍸 🍷
🌷 🌼 🌹 🌻
💣 👏 👍✊ ✌
😍 😊 😏 😂 😋 😵 😒 😇 😈
😻 😺 😼 🙀 😿 🙀