30. září 2015

Osud


Mám rada citát od Karla Čapka: 
"Pravá láska je stav, ve kterém člověk cítí osudovou potřebu být neustále s milovanou bytostí."

A práve táto potreba byť s milovaným bola mojou inšpiráciou pre dnešný layout.


Základom pre vytvorenie romantickej atmosféry je tento krásny papier od Marion Smith. Ak radi tvoríte práve vo formáte layoutu, odporúčam papiere tejto značky najmä kvôli ich vysokej gramáži, znesú naozaj veľa. Vďaka odpadu zo samolepiacich chipboardov si môžete vytvoriť pozadie, ako som už spomínala v jednom z dávnejších príspevkov.


Vhodná fotografia vie dať stránke príbeh. Možno to bude práve ten váš, osudový. Ja som tvorila spontánne, nechala som sa unášať emóciou. Nešťastní Shakespearovi milenci Rómeo a Júlia by vedeli o osude rozprávať!

Snažila som sa zachytiť prostredie kvetinovej záhrady a tak som siahla do zásoby kvetín a vybrala som farebne podobné papieru - karafiáty, aj ružičky, ale aj kovové komponenty a filigrány.

Farby na pozadí sú spreje Lindy´s Stamp Gang, na ktoré ja osobne nedám dopustiť, sú to spreje, po ktorých siahnem takmer v každom projekte. Vynikajúco farbia aj textílie, čo môžete vidieť na zafarbenej gáze.

Ak by ste chceli vidieť ako vznikal layout, tu je videotutoriál:
Teším sa na vás zasa v stredu!
4 komentáře:

 1. Tohle zpracování Romea a Julie mám moc ráda, Nádherná stránka Janko...a to video je skvělé!

  OdpovědětVymazat
 2. Janka, krasne... aj videjko je super...davam palec hore... pa Zuzana

  OdpovědětVymazat
 3. Krásná stránka, detaily jsou super vychytané a video... k tomu není co dodat. DOKONALOST!!! ♥

  OdpovědětVymazat
 4. Tak tuhle verzi Romea a Julie jsem milovala, a také hlavního představitele :-) ( http://www.csfd.cz/film/34649-romeo-a-julie/prehled/ ) , takže chápu vytvoření takové stránky, byť jsem praktik a vždycky se ptám: k čemu to bude dobré? jojo, vím, některé věci se dělají i jen tak, pro radost a potěšení, dokonce i jen sama pro sebe ( já hned přemýšlím, koho bych mohla podarovat ;-) ) ...takže...moc moc moc krásná stránka a udělala mi radost :-).

  OdpovědětVymazat

♥ 💕 ❤ 💖 💛 🎂 ☕ 🍸 🍷
🌷 🌼 🌹 🌻
💣 👏 👍✊ ✌
😍 😊 😏 😂 😋 😵 😒 😇 😈
😻 😺 😼 🙀 😿 🙀