📣 Design Team Call 📣
      DO NAŠEHO SCRAPART TEAMU                    HLEDÁME DESIGNÉRA!
Jste plní nápadů a tvoření je vaše vášeň? Rádi používáte a zkoušíte různé techniky?
Mixed media, jsou vám blízká? Art journaling, přáníčka nebo jiné projekty nezůstávají pozadu? Máte svůj blog/web a FB stránku, kde prezentujete svoji tvorbu? Baví vás psát články o vaší tvorbě a rádi a dobře fotíte? Připravit krátký video návod není pro vás žádný problém?
PAK JSTE TO PRÁVĚ VY, KOHO HLEDÁME!
Co nabízíme? - Spolupráci v našem týmu po dobu 1 roku. - Balíčky s novinkovými produkty. - Balíčky s materiálem na tvoření. - Speciální slevy v našem e-shopu. - Přednostní vyřízení objednávek. - Zviditelnění vaší práce na našem blogu a Facebooku.
Co požadujeme a co bude vaší náplní práce? - Být kreativní a tvořivá. - Být fanouškem ScrapArtu. - Nebýt součástí jiného DT v ČR. - Mít vlastní aktivní blog a FB stránku. - Být spolehlivá a dodržovat termíny. - Vytvořit každý týden vlastní projekt. - Nárazově (max. 1x za měsíc) vytvořit v termínu projekt z novinkového zboží z e-shopu ScrapArt. - Psát články, fotograficky dokumentovat postupy, návody a vlastní projekty a videa
na blogu. - Na svém blogu zveřejňovat všechny projekty a články vytvořené pro ScrapArt. - Sdílet a propagovat akce, informace, články na Facebooku a případně dalších sociálních sítích. - Podílet se na akcích ScrapArtu.
Jak postupovat? - Pošlete nám ukázky minimálně pěti vašich projektů, z toho alespoň jeden projekt
musí být nový a nikde dříve nepublikovaný. - Napište nám něco málo o sobě (odkud jste, kolik je vám let, jak dlouho scrapujete, kde čerpáte inspiraci, váš oblíbený styl, značka apod.). - Pošlete nám odkazy na svůj blog/web, FB stránku.
Toto vše nám zašlete na adresu: info@scrap-art.cz, do předmětu zprávy napište "hledáme designéry", do 20. 2.2019.
Pokud vás naše nabídka oslovila, nebojte se nám napsat, je jedno jakému stylu
se věnujete, ať je to mixed media nebo naopak simple & clean, ať už děláte přáníčka art journaling, nebo jiné projekty.
Těšíme se na vaše e-maily a budoucí spolupráci!

Žádné komentáře:

Okomentovat

♥ 💕 ❤ 💖 💛 🎂 ☕ 🍸 🍷
🌷 🌼 🌹 🌻
💣 👏 👍✊ ✌
😍 😊 😏 😂 😋 😵 😒 😇 😈
😻 😺 😼 🙀 😿 🙀